Katy Perry dhe Orlando Bloom, më të afërt se kurrë - Bota Sot
Katy Perry dhe Orlando Bloom, më të afërt se kurrë

Bota e Yjeve

Katy Perry dhe Orlando Bloom, më të afërt se kurrë

Nga: Bota sot Më: 17 qershor 2018 Në ora: 15:55
Katy Perry

Ata e rindezën lidhjen e tyre në fillim të këtij viti.

Dhe Katy Perry dukej një e dashur krenare për të ndjekur përformancën e të dashurit Orlando Bloom në Londër, gjatë të shtunës.

Këngëtarja 33 vjeqare dhe i dashuri i saj 41 vjeqar dukeshin më afër se kurrë me njëri tjetrin pas performancës në Londër./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test