Monica Belluci dhe Naomi Campbell së bashku në një sfilatë - Bota Sot
Monica Belluci dhe Naomi Campbell së bashku në një sfilatë

Bota e Yjeve

E shtunë, 17 nëntor 2018

Monica Belluci dhe Naomi Campbell së bashku në një sfilatë

Më: 17 qershor 2018 Në ora: 23:51
Monica Belluci

Mysafiret e veçanta në sfilatën e Dolce Gabana ishin ish-supermodelet Monica Bellucci dhe Naomi Campbell.

Bellucci për herë të fundit sfiloi për shtëpinë e modës në vitin 1992.

53-vjeçarja sfiloi për koleksionin e veshjeve për meshkuj, që u përshkruajt si një nderim ndaj diversitetit.

Ndërsa Campbell ishte supermodelja e fundit të viteve ’90.

E veshur me kostum të zi dhe këmishë të bardhe MonicaBelluci i la të gjithë gojëhapur.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test