51 vjeç dhe me tanga në plazh - Bota Sot
51 vjeç dhe me tanga në plazh

Bota e Yjeve

E hënë, 19 nëntor 2018

51 vjeç dhe me tanga në plazh

Më: 19 qershor 2018 Në ora: 12:25
Valeria Marini

Duke bërë “selfie” në breg teksa hyn në ujë si një sirenë deti.

Këto ishin përbërësit e një dite në plazh për Valeria Marinin, tashmë 51 vjeç.

“Showgirl”-i italian u fotografua nga paparacët, ndërsa shijonte disa orë duke pushuar në plazhin e Marina di Pietrasanta, në provincën e Lukës.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test