Anwar Hadid gjen ngushëllim tek Sonia - Bota Sot
Anwar Hadid gjen ngushëllim tek Sonia

Bota e Yjeve

E mërkurë, 21 nëntor 2018

Anwar Hadid gjen ngushëllim tek Sonia

Nga: Bota Sot Më: 19 qershor 2018 Në ora: 19:59
Anwar Hadid

Disa javë më parë, ai ishte fotografuar duke u puthur në mënyrë me pasion modelen  e njohur Kendall Jenner.

Por si duket Anwar Hadid ka gjetur ngushëllim në krahët e ish të dashurës së  Brooklyn Beckham, Sonia Ben Ammar.

Çifti i  është fotografuar  duke dal nga klubi i natës Poppy në Los Anxhelos të hënën, shkruan "Bota sot".

Modeli i bukur - i cili është vëllai më i vogël i Gigi dhe Bella Hadid - nuk mund  t`i  largonte duart nga këngëtarja Sonia, 19 vjeç.

Ndryshe, Kendall është para të hënë në mbrëmje me basketbollistin e njohur Ben Simmons.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test