Blac shfaqet shpërthyese në festën e Amber Rose - Bota Sot
Blac shfaqet shpërthyese në festën e Amber Rose

Bota e Yjeve

E martë, 13 nëntor 2018

Blac shfaqet shpërthyese në festën e Amber Rose

Nga: Bota sot Më: 21 qershor 2018 Në ora: 14:07
Blac Chyna

Duket se së fundmi ajo është ndarë nga i dashuri i saj adoleshent YBN Almighty Jay.

Dhe Blac Chyna ishte e pranishme në festën e Amber Rose, për lansimin e linjës së re të rrobave në Simply Be në Los Angeles, të mërkurën, përcjell Bota sot.

Nëna e dy fëmijëve ekspozoi hiret trupore në një kostum pink.

31 vjeçarja dukej për mrekulli, me barkun e ekspozuar dhe gjoksin shpërthyes./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test