Rosie pozon topless - Bota Sot
Rosie pozon topless

Bota e Yjeve

E shtunë, 17 nëntor 2018

Rosie pozon topless

Nga: Bota sot Më: 21 qershor 2018 Në ora: 14:48
Rosie Williams

Ajo është një femër mjaft seksi.

Dhe ylli i Love Island, Rosie Williams ka ekspozuar fizikun e saj për mrekulli, duke pozuar topless, përcjell Bota sot.

Të mërkurën mbrëma ajo ka publikuar imazhe seksi, duke mos lënë vend për imagjinatë, në brekë dhe duke mbuluar gjoksin me vetëm një këmishë të tejdukshme./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test