Argjentina u mund thellë, por këto seksbomba po ‘përvëlojnë’ rrjetin me format e tyre - Bota Sot
Argjentina u mund thellë, por këto seksbomba po ‘përvëlojnë’ rrjetin me format e tyre

Bota e Yjeve

E martë, 20 nëntor 2018

Argjentina u mund thellë, por këto seksbomba po ‘përvëlojnë’ rrjetin me format e tyre

Më: 22 qershor 2018 Në ora: 06:30
Të gjitha këto bukuroshe na qesin flakën gjatë krejt vitit, por sidomos në muajt më të ngrohtë llogaritë e tyre në Instagram shpërthejnë.

Vera ka ardhur tashmë zyrtarisht!

Nëse po mendoheni se si ta shënoni këtë ngjarje, lërini që këto femra të bukura dhe aktivitetet e tyre joshëse stinore t’ju shërbejnë si frymëzim.

Dorën në zemër, të gjitha këto bukuroshe na qesin flakën gjatë krejt vitit, por sidomos në muajt më të ngrohtë llogaritë e tyre në Instagram shpërthejnë.

Shikoni se si Emily Ratajkowski, Heidi Klum, Sara Underwood dhe femra të tjera përvëluese po e shënojnë ditën e parë të verës, në galerinë e mëposhtme.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test