Kim: Fëmijët e mi nuk e dinë që jam e famshme - Bota Sot
Kim: Fëmijët e mi nuk e dinë që jam e famshme

Bota e Yjeve

E martë, 13 nëntor 2018

Kim: Fëmijët e mi nuk e dinë që jam e famshme

Nga: Bota sot Më: 22 qershor 2018 Në ora: 16:41
Kim Kardashian dhe Kanye West

Dekadën e kaluar ajo ishte gjithnjë përballë kamerave.

Por, gjatë një interviste në ITV's This Morning të premten, Kim Kardashian, insiston se ajo edhe pse dokumenton jetën e saj të çmendur përmes selfie-ve, jeton një jetë reale, përcjell Bota sot.

Duke folur me gazetarin Sam Rubin, Kim po ashtu e pranoi se tre fëmijët e saj North, Saint dhe Chicago, nuk e kanë idenë pse ajo është e famshme./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test