Performancë e zjarrtë e Rita Orës, del në skenë vetëm me sytjena - Bota Sot
Performancë e zjarrtë e Rita Orës, del në skenë vetëm me sytjena

Bota e Yjeve

Performancë e zjarrtë e Rita Orës, del në skenë vetëm me sytjena

Nga: Bota sot Më: 23 qershor 2018 Në ora: 08:36
Rita Ora

Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka ndezur skenën e festivalit “Isle Of Wight”.

Ylli 27-vjeçar nga Kosova, ka mahnitur me performancën e saj fansat e mbledhur në Seaclose Park, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Bukuroshja shqiptare dukej tejet në disponim, derisa këndoi disa nga hitet e saj.

Ajo dukej seksi me sytjena të zeza dhe pantallona të gjerë./BS

Image
\
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test