Chloe Sims me bikine të "rrezikshme" - Bota Sot
Chloe Sims me bikine të "rrezikshme"

Bota e Yjeve

E shtunë, 20 tetor 2018

Chloe Sims me bikine të "rrezikshme"

Nga: Bota sot Më: 11 korrik 2018 Në ora: 08:21
Chloe Sims

Ajo ka qenë duke shijuar dritën e diellit gjatë kohës sa ishte jashtë "The Only Way Is Essex".

Dhe Chloe Sims siguroj se të gjithë sytë do të ishin mbi të, derisa ajo ndau një seri fotografish nga Marbella në Instagram të martën.

Ylli televiziv, u paraqit si stuhi duke treguar pasuritë e saj me rroba banjo të rrezikshme.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test