Chloe Khan zhvishet për Playboy - Bota Sot
Chloe Khan zhvishet për Playboy

Bota e Yjeve

Chloe Khan zhvishet për Playboy

Nga: Bota sot Më: 11 korrik 2018 Në ora: 23:18
Chloe Khan

Ajo është e famshme për linjat e saj trupore, për të cilat ka shpenzuar shuma të mëdha parash.

Dhe Chloe Khan nuk ka pasur turp që të tregojë ndërhyrjet që ka bërë, derisa ka pozuar krejtësisht e zhveshur për revistën Playboy Ukraine, përcjell Bota sot.

Ylli i Celebrity Big Brother është shfaqur shumë provokuese, duke treguar të pasmet para kamerës, të cilat i ka mbuluar vetëm me ikonën e Playboy./BS/

ImageImage
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test