Coleen Rooney tregon trupin me bikine - Bota Sot
Coleen Rooney tregon trupin me bikine

Bota e Yjeve

E enjte, 18 tetor 2018

Coleen Rooney tregon trupin me bikine

Nga: Bota sot Më: 13 korrik 2018 Në ora: 20:27
Coleen Rooney

Ajo është e mirënjohur për dashurin e saj të madhe për pushimet.

Pra, nuk ishte qudi që Coleen Rooney është duke e shijuar pushimin e saj të verës bashkë me fëmijët e saj Kai, Klay, Kit dhe Cass të premtën në plazhet e Portugalisë.

Ajo dukej mjaftë mirë, e cila është e martuar me futbollistin Wayne dhe kishte veshur bikine dy pjesëshe./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test