Tuna vjen me një fotosesion fantastik, duket si një ‘engjëll’ - Bota Sot
Tuna vjen me një fotosesion fantastik, duket si një ‘engjëll’

Bota e Yjeve

E martë, 16 tetor 2018

Tuna vjen me një fotosesion fantastik, duket si një ‘engjëll’

Më: 16 korrik 2018 Në ora: 08:29
Tuna Sejdiu

Vajza e cila arriti të qëndrojë gjatë në skenën muzikore ka shumë kohë që po qëndron larg, duke iu përkushtuar kështu familjes e më së shumti djalit të saj.

Këtë herë Tuna për gjithë fansat e saj ka realizuar një set-fotografik , shumë të veçantë.

Tuna e grimuar shumë bukur, vë në pah edhe belin e theksuar dhe sytë e saj me ngjyrë shumë të bukur.

Siç duket këngëtarja ka vendosur që t’u zbukurojë ditën gjithë ndjekësve të saj, teksa duket si një “engjëll”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test