Kardashiankat në rend të parë të pasmet - Bota Sot
Kardashiankat në rend të parë të pasmet

Bota e Yjeve

E hënë, 15 tetor 2018

Kardashiankat në rend të parë të pasmet

Më: 17 korrik 2018 Në ora: 07:33
Kim Kardashian

Që të pesta në rend të parë kanë vendosur të pasmet e tyre.

Në shumicën e fotografive të tyre, krejt çka figuron është fundshpina e tyre e kthyer nga kamera.

Kim Kardashian, Khloe Kardashian, Kourtney Kardashian, Kendall e Kylie Jenner janë pesë bukuroshet që mbrapa vetes kanë miliona ndjekës nëpër rrjete sociale, e tek të cilët shpërndajnë foto nga më të ndryshmet.

Është për t`u habitur se si që të gjitha motrat janë të bollshme nga pjesa e prapme, e që të gjitha janë kaq joshëse dhe seksi.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test