Candice me poza "të nxehta" - Bota Sot
Candice me poza "të nxehta"

Bota e Yjeve

E martë, 23 tetor 2018

Candice me poza "të nxehta"

Nga: Bota sot Më: 17 korrik 2018 Në ora: 08:38
Candice Swanepoel

Ajo është duke shijuar një pushim në bregdet pasi solli në jetë djalin e saj të dytë, muajin e kaluar.

Dhe Candice Swanepoel është gati të kthehet në modelizëm, derisa ka treguar figurën e saj për t'ia pasur zili në një serio storiesh të hënën.

29 vjeqarja e Victoria Secret tregoj stilin e saj prej supermodeleje në një banjë të bardhë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test