Kylie pozon me të dashurin për GQ, nxjerr të pasmet seksi - Bota Sot
Kylie pozon me të dashurin për GQ, nxjerr të pasmet seksi

Bota e Yjeve

E hënë, 15 tetor 2018

Kylie pozon me të dashurin për GQ, nxjerr të pasmet seksi

Nga: Bota sot Më: 17 korrik 2018 Në ora: 16:12
Kylie Jenner dhe Travis Scott

Në fillim të këtij viti ajo solli në jetën vajzën Stormi.

Dhe Kylie Jenner po e dëshmon dashurinë e fortë që ka me të dashurin e saj Travis Scott, derisa ka pozuar për revistën GQ, ku ka folur për romancën e tyre dhe jetën si partnerë, përcjell Bota sot.

Në kopertinën e revistës ajo është shfaqur tejet seksi në të zeza, e ulur në prehrin e të dashurit, derisa ekspozon të pasmet gjigante, e veshur provokuese./BS/

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test