Më seksi nuk do shihni, Olivia ju “çmend” me format seksi trupore - Bota Sot
Më seksi nuk do shihni, Olivia ju “çmend” me format seksi trupore

Bota e Yjeve

E martë, 16 tetor 2018

Më seksi nuk do shihni, Olivia ju “çmend” me format seksi trupore

Nga: Bota sot Më: 21 korrik 2018 Në ora: 06:45
Olivia Culpo

Ajo njoftoi se shkaktoi trazim në mes të personave që po hanin darkë në të njëjtin vend me të, pasi e puthi të dashurin e saj Danny Amendola, yllin e NFL, pak më shumë se që duhej, pas darkës në një restorant në Rhode Island.

Por, kjo nuk e ka ndaluar modelen Olivia Culpo të tregojë shumë nga lëkura e saj për 3 milionë ndjekësit e saj në Instagram, përcjell Bota sot.

29 vjeçarja që aktualisht është në Austin, Texas, është shfaqur si një ‘stuhi’ në bikini të zeza, duke treguar këmbët e gjata seksi, barkun e sheshtë dhe gjoksin bombastik./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test