Me bikine të kuqe, ngrit temperaturat në Miami - Bota Sot
Me bikine të kuqe, ngrit temperaturat në Miami

Bota e Yjeve

E mërkurë, 17 tetor 2018

Me bikine të kuqe, ngrit temperaturat në Miami

Nga: Bota sot Më: 21 korrik 2018 Në ora: 10:42
Georgia May Jager

Ajo është vajza e një ikone të modelimit dhe një legjende të rokut.

Pra nuk është qudi që edhe Georgia May Jager di si të menaxhoj para kamerës kur ajo u hodh em profesionalizëm në një xhirim të modës në Miami Beach.

26 vjeqarja, prindërit e së cilës janë Mick Jagger dhe Jerry Hall dukej e jashtëzkaonshme me bikine ngjyrë të kuqe duke mos lënë asgjë jashtë imagjinatës me një palë syze dielli.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test