Kështu e nis mëngjesin Iggy Azalea - Bota Sot
Kështu e nis mëngjesin Iggy Azalea

Bota e Yjeve

Kështu e nis mëngjesin Iggy Azalea

Nga: Bota Sot Më: 3 gusht 2018 Në ora: 10:25
Iggy Azalea

Epo, ajo gjithmonë dinë si ti befasoj fansat e saj.

Ajo ka në trup të mrekullishme, për ketë reperja e njohur ka vendosur të shfaq edhe në fotosesonin e saj te fundit.

Në mëngjesin e sotëm, Iggy Azalea ka befasuar të gjithë fansat e saj, pasi që ka publikuar foto nudo në profilin e saj në Instagram.

E tëra, çfarë kishte me vete një çantë Prada e cila kushton 2,000 dollar dhe një parë taka ngjyrë të gjelbërt të ndezur. /Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...