Nicole shkëlqen në pink - Bota Sot
Nicole shkëlqen në pink

Bota e Yjeve

Nicole shkëlqen në pink

Nga: Bota sot Më: 3 gusht 2018 Në ora: 14:15
Nicole Scherzinger

Ajo është e njohur për figurën e saj sensacionale.

Dhe 40 vjeçarja Nicole Scherzinger tregoi linjat e saj mahnitëse në festën e TCA All-Star, derisa eci në tapetin e kuq në West  Hollywood të Kalifornisë, të enjten, përcjell Bota sot.

Këngëtarja u shfaq e veshur në një fustan pink, me flokët lëshuara supeve.

Ajo dukej për mrekulli./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...