Kim shfaqet bombastike, ekspozon gjoksin dhe të pasmet - Bota Sot
Kim shfaqet bombastike, ekspozon gjoksin dhe të pasmet

Bota e Yjeve

Kim shfaqet bombastike, ekspozon gjoksin dhe të pasmet

Nga: Bota sot Më: 4 gusht 2018 Në ora: 13:10
Kim Kardashian

Vitin e kaluar ajo lansoi KKW Beauty që duket se po ka mjaft sukses.

Dhe të premten Kim Kardashian lansoi foto nga prapaskenat e setit fotografik që ka realizuar për reklamimin e produktit të fundit, përcjell Bota sot.

37 vjeçarja ka treguar fizikun e saj tejet seksi, e veshur në bikini njëpjesësh ngjyrë nude, ku ka treguar të pasmet gjigante dhe gjoksin shpërthyes./BS/

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...