Ariel habit me pamjen pas palestrës - Bota Sot
Ariel habit me pamjen pas palestrës

Bota e Yjeve

Ariel habit me pamjen pas palestrës

Nga: Bota sot Më: 4 gusht 2018 Në ora: 14:31
Ariel Winter

E kemi parë duke mahnitur në tapetin e kuq shpesh herë.

Mirëpo, të premten Ariel Winter ka lënë për të dëshiruar me pamjen e saj, derisa është fotografuar duke lënë palestrën, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Aktorja e “Modern Family” u shfaq e pa grimosur dhe e parregulluar, me një veshje të shkurtër sportive.

Ajo nxori në pah format e bujshme, sidomos këmbët./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...