Elvana na tregon prapaskenat përpara perfomancës muzikore! - Bota Sot
Elvana na tregon prapaskenat përpara perfomancës muzikore!

Bota e Yjeve

Elvana na tregon prapaskenat përpara perfomancës muzikore!

Më: 5 gusht 2018 Në ora: 06:34
Elvana Gjata

Këngëtarja Elvana Gjata është duke performuar shpesh në koncerte këto kohë.

Ajo ka publikuar këtë herë në rrjete sociale një disa foto dhe video në të cilën shfaqet duke u bërë gati për në eventin e radhës.

 

Killed it #beforetheshow

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

E veshur me të bardha duket se Elvana ka ndarë disa nga prapaskenat e performancës së saj përpara se të ngjitet në skenë. Vetëm pak javë më parë ajo ka publikuar bashkëpunimin e saj me reperin Ledri Vula dhe këngëtarin John Shahu nën titullin “Mike”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...