Sot ditëlindja e Meghan Markle, ja ku dhe si e ka festuar - Bota Sot
Sot ditëlindja e Meghan Markle, ja ku dhe si e ka festuar

Bota e Yjeve

Sot ditëlindja e Meghan Markle, ja ku dhe si e ka festuar

Më: 5 gusht 2018 Në ora: 07:50
Meghan Markle

Sot Meghan Markle festoi ditëlindjen e saj të 37-të në një mënyrë ndryshe nga ç’mund ta kishit menduar. Nuk bëhet fjalë për një festë surprizë, një darkë romantike ose një udhëtim plot aventura. Kjo ditë e veçantë, Meghanin e ka gjetur në dasmën e mikut të Harryt, Charlie van Sraubenzee, i cili sot kishte ceremoninë e martesës me Daisy Jenks.

Dukesha e Sussex duket sharmante dhe plot stil në një veshtje ku mbizotëron ngjyra e zezë. Ajo ka veshur një fustan të Club Monaco dhe këpucë nga Aquazzura.
Harry, pasi mbaroi detyrën e tij si shoqërues nderi, u bashkua me Meghan dhe të dy duket se ja kanë kaluar shumë bukur në dasmë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...