Chloe tregon format shpërthyese me fustan të ngushtë - Bota Sot
Chloe tregon format shpërthyese me fustan të ngushtë

Bota e Yjeve

Chloe tregon format shpërthyese me fustan të ngushtë

Nga: Bota sot Më: 6 gusht 2018 Në ora: 15:37
Chloe Ferry

Ajo së fundmi ka pranuar se operacionet e gjoksit dhe belit, i kanë dhënë asaj më shumë vetëbesim.

E të shtunën Chloe Ferry ka treguar me krenari rezultatet e kirurgjisë plastike, derisa u kthye në shtëpinë e saj në Newcastle të shtunën, pas udhëtimit në Marbella, përcjell Bota sot.

Ylli i Geordie Shore, 22 vjeç, u shfaq bombastike me një fustan të zi të ngjitur për trupi, me të cilin i ka lënë pak vend imagjinatës./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...