Ellie Goulding shfaq unazën gjigante të fejesës - Bota Sot
Ellie Goulding shfaq unazën gjigante të fejesës

Bota e Yjeve

Ellie Goulding shfaq unazën gjigante të fejesës

Më: 13 gusht 2018 Në ora: 09:20
Ellie Goulding

Kantautorja britanike e cila para disa ditësh është fejuar me  Caspar Jopling ka treguar që së shpejti do të kurorëzojnë dashurinë e tyre kanë ndarë lajmin e gëzueshëm në mënyrën më tradicionale – në pjesën e njoftimit të dasmave në gazetën britanike The Times.

31 vjeçarja ka shfaqur unazë gjigante të fejesës derisa po shkonte në fitnes të dielën në Londër.

Ndryshe Goulding është duke punuar për albumin e saj të katërt në Londër dhe po përgatitet që të këndojë për herë të parë në Korenë Jugore, muajin e ardhshëm.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test