Edhe Kylie Jenner ndjek hapat e motrave të saj - Bota Sot
Edhe Kylie Jenner ndjek hapat e motrave të saj

Bota e Yjeve

E diel, 18 nëntor 2018

Edhe Kylie Jenner ndjek hapat e motrave të saj

Nga: Bota sot Më: 18 gusht 2018 Në ora: 08:42
Kylie Jenner

Kylie Jenner po ndjek hapat e motrave të saj Kendall Jenner dhe Kim Kardashian.

Të premten u bë e ditur se Kylie do të mbuloj kopertinën e revistës Vogue, për numrin e muajit shtator.

Bukuroshja e cila është fotografuar nga Jackie Nickerson, foli për vajzën e saj Stromi dhe tha se ajo është me babin e saj Travis Scott cdo natë edhepse ata kanë shtëpi të ndara./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test