Bruce Willis dhe Demi Moore, bashkohen?! - Bota Sot
Bruce Willis dhe Demi Moore, bashkohen?!

Bota e Yjeve

E diel, 18 nëntor 2018

Bruce Willis dhe Demi Moore, bashkohen?!

Nga: Bota Sot Më: 18 gusht 2018 Në ora: 18:51
Bruce Willis dhe Demi Moore

Bruce Willis dhe Demi Moore ishin një ndër çiftet më të bukura të Hollywood-it derisa ata vendosen të ndahen.

Por, ditëlindja e 30-të e vajzës së tyre Rumer i ka bashkuar dy prindërit, shkruan "Bota sot".

Çifti i njohur i cili ishte ndarë në fillim të viteve 2000, kanë drekuar së bashku me tri vajzat e tyre, për më tepër ata kanë pozuar pranë njeri tjetrit.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test