Victoria shkëlqen përkrah David, ekspozon gjoksin - Bota Sot
Victoria shkëlqen përkrah David, ekspozon gjoksin

Bota e Yjeve

Victoria shkëlqen përkrah David, ekspozon gjoksin

Nga: Bota sot Më: 31 gusht 2018 Në ora: 16:32
Victoria dhe David Beckham

Ata janë të martuar prej 20 vitesh dhe konsiderohen si çifti më i fortë në shoubiz.

Dhe Victoria dhe David Beckham treguan se kanë një dashuri të vërtetë, derisa morën pjesë në eventin e UEFA Champions League në The Grimaldi Forum, në Monaco të enjten, përcjell Bota sot.

44 vjeçarja dukej për mrekulli përkrah burrit të saj, derisa ajo kishte ekspozuar gjoksin pa sytjena në një fustan të zi./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...