Bella shfaqet seksi në New York - Bota Sot
Bella shfaqet seksi në New York

Bota e Yjeve

E diel, 18 nëntor 2018

Bella shfaqet seksi në New York

Nga: Bota sot Më: 12 shtator 2018 Në ora: 23:48
Bella Hadid

Është një nga modelet më të mirë në botë.

Dhe Bella Hadid nuk ka frikë që të tregojë talentin e saj edhe jashtë pistës së modës, duke u shfaqur sikur të ishte në të, përcjell Bota sot.

Të mërkurën ajo u shfaq në New York pas shout Michael Kors Spring 2019, seksi dhe përplot stil.

E veshur në rroba pink dhe bardhë, ajo tregoi barkun e sheshtë, këmbët e gjata seksi dhe gjoksin./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test