Kyllie Jenner shfaqet me çizme interesante teksa darkon në Malibu - Bota Sot
Kyllie Jenner shfaqet me çizme interesante teksa darkon në Malibu

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Kyllie Jenner shfaqet me çizme interesante teksa darkon në Malibu

Më: 17 shtator 2018 Në ora: 18:23
Kylie Jenner

Ajo kohëve të fundit u përfol për mënyrën se si shtatzënia e ndryshoi trupin e saj.

Megjithatë Kylie Jenner duket tejet në formë teksa ishte shfaqur duke drekuar në Malibu.

Jenner ishte shfaqur e veshur me një fustan të zi dhe me një palë çizme ngjyrë rozë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test