Katie Holmes dhe Jamie Foxx s’ndahen nga njëri-tjetri - Bota Sot
Katie Holmes dhe Jamie Foxx s’ndahen nga njëri-tjetri

Bota e Yjeve

E martë, 16 tetor 2018

Katie Holmes dhe Jamie Foxx s’ndahen nga njëri-tjetri

Më: 19 shtator 2018 Në ora: 10:01
Katie Holmes dhe Jamie Foxx

Katie Holmes dhe Jamie Foxx janë parë bashkë në publik.

Aktorja 39-vjeçare dhe aktori 50-vjeçar u panë teksa ndaluan afër një palestre të hënën në Atlanta.

Katie udhëtoi drejt Gjeorgjisë për të qenë sa më afër të dashurit pasi ai është duke punur mbi filmin  e ri ‘Just Mercy’.

Ajo është fotografuar në momentin e arritjes duke dalë nga një avion privat.

Çifti është në lidhje tash e disa vjet por e ka mbajtur marrëdhënien jashtëzakonisht private.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test