Justin Bieber i këndon serenatë Hailey Baldwin në Angli - Bota Sot
Justin Bieber i këndon serenatë Hailey Baldwin në Angli

Bota e Yjeve

E diel, 21 tetor 2018

Justin Bieber i këndon serenatë Hailey Baldwin në Angli

Më: 19 shtator 2018 Në ora: 11:59
Justin Bieber

Justin Bieber bëri diçka super të ëmbël për Hailey Baldwin.

Ndërkohë që çifti po kalonin pak çaste në Londër, këngëtari 24-vjeçar nxori kitarën e tij dhe filloi t’i këndonte modeles 21-vjeçare, tashmë gruas së tij.

Ata thuhet se ishin jashtë Buckingham Palace.

Natyrisht, Justin tërhoqi një turmë me njërëz për një koncert mini falas.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test