Khloe Kardashian e ka marrë veten - Bota Sot
Khloe Kardashian e ka marrë veten

Bota e Yjeve

E diel, 21 tetor 2018

Khloe Kardashian e ka marrë veten

Më: 19 shtator 2018 Në ora: 14:01
Khloe Kardashian

Khloe Kardashian është mjaft e përkushtuar në aktivitetin fizik, disa muaj pas lindjes së vogëlushes True, pasi gjatë shtatzënisë mori disa kile.

E lumtur ajo tregon rezultatet e stërvitjes në disa foto në Instagram, e veshur me veshje joga pink.

Në gusht, Khloe tha se e kishte të vështirë të përqendrohej tek ushtrimet teksa ishte shtatzënë. “Ishte diçka e vështirë gjatë shtatzënisë. Nuk punoja dot aq shumë sa do të dëshiroja dhe ishte e mërzitshme. Isha sit ë thosha “E di që mund të bëjë më shumë”, por trajnerët nuk më lejonin. Për Khloe, ushtrimet fizike janë bërë një aktivitet terapeutik.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test