50 vjeçarja nxjerr gjoksin shpërthyes pa sytjena - Bota Sot
50 vjeçarja nxjerr gjoksin shpërthyes pa sytjena

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

50 vjeçarja nxjerr gjoksin shpërthyes pa sytjena

Nga: Bota sot Më: 19 shtator 2018 Në ora: 23:47
Toni Braxton

Toni Braxton është parë duke shijuar një natë me miq të martën në LA, në restorantin Craig's.

Këngëtarja 50 vjeçare dukej mjaft bukur dhe ekspozoi hiret trupore në veshje të zezë, përcjell Bota sot.

Vëmendje më të madhe mori gjoksi i saj shpërthyes, të cilin e kishte ekspozuar pa sytjena./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test