E mahnitshme, Gigi Hadid bëhet nuse - Bota Sot
E mahnitshme, Gigi Hadid bëhet nuse

Bota e Yjeve

E mahnitshme, Gigi Hadid bëhet nuse

Nga: Bota sot Më: 21 shtator 2018 Në ora: 13:11
Gigi Hadid

Ajo ishte piktura e glamurit në shoun e Fendi dhe Max Mara vetëm disa orë me herët.

Dhe Gigi Hadid fluturoi më pas për në shoun e Moschino SS19, për koleksionin e ri në Javën e Modës në Milan, të enjten mbrëma, përcjell Bota sot.

Modelja 23 vjeçare dukej e mahnitshme në çdo pëllëmbë, derisa u paraqit si nuse në pistën e modës.

Me fustan të shkurtër nusërie e lule në dorë, ajo shkëlqeu./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...