Agnesa Vuthaj shkëlqyese në të zezë - Bota Sot
Agnesa Vuthaj shkëlqyese në të zezë

Bota e Yjeve

Agnesa Vuthaj shkëlqyese në të zezë

Më: 27 shtator 2018 Në ora: 14:28
Agnesa Vuthaj

Bukuroshja Agnesa Vuthaj ka treguar edhe një herë anën e saj të përkryer.

Sepse vërtet ajo është e përkryer dhe kështu ka mbetur në kohë.

Në ngjarjen më të fundit të organizuar në Tiranë, Agnesa Vuthaj ishte prezente me shoqërinë e saj.

Pikërisht ish Miss Kosova rrëmbeu vëmendjen duke shkëlqyer në ngjyrë të zezë.

Agnesa nuk është shfaqur shpesh në këtë ngjyrë, por definitivisht duhet ta preferojë më shpesh.

Modelja vazhdon me sipërmarrjen e suksesshme të saj të veshjeve, çantave e akcesorëve të ndryshëm.

Besohet se bukuroshja vazhdon të jetë pa të dashur. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...