Shfaqet seksi pas humbjes në peshë - Bota Sot
Shfaqet seksi pas humbjes në peshë

Bota e Yjeve

E shtunë, 20 tetor 2018

Shfaqet seksi pas humbjes në peshë

Nga: Bota sot Më: 3 tetor 2018 Në ora: 19:55
Frankie Essex

Që nga viti i kaluar ajo filloi me regjimin për humbjen e peshës, duke punuar shumë për këtë.

Dhe Frankie Essex me krenari tregoi frytet e punës së saj gjatë pushimeve në Spanjë, përcjell Bota sot.

30 vjeçarja u shfaq tejet seksi në bikini lejla duke treguar barkun e sheshtë, këmbët seksi dhe gjoksin shpërthyes.

Ish ylli i TOWIE dukej për mrekulli./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test