Maria dhe Keven martohen për herë të dytë - Bota Sot
Maria dhe Keven martohen për herë të dytë

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Maria dhe Keven martohen për herë të dytë

Më: 7 tetor 2018 Në ora: 15:09
Maria Menouno me Keven Undergaro

Kanë dalë disa fotografi nga dasma e Maria Menounos me Keven Undergaro, të shtunën në Akovos, Greqi.

40-vjeçarja është martuar me Keven për herë të dytë, e rrethuar nga të gjithë miqtë dhe familja.

Maria dhe Keven u martuan nëntë muaj më parë në prag të vitit të ri në mes të Times Square.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test