Kourtney dhe Larsa nuk përmbahen - Bota Sot
Kourtney dhe Larsa nuk përmbahen

Bota e Yjeve

E martë, 16 tetor 2018

Kourtney dhe Larsa nuk përmbahen

Më: 9 tetor 2018 Në ora: 12:08
Kourtney Kardashian dhe Larsa Pippen

Kourtney Kardashian dhe Larsa Pippen kanë treguar se vitet nuk kalojnë për to.

Shoqet e ngushta kanë pozuar bashkë duke treguar format. Kourtney me bikini, ndërsa Larsa me kostum plazhi.

Edhe pse 39 vjeç dhe 44 vjeç, të dyja gratë e shijojnë verën si vajza të reja.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test