Vlora Çitaku feston ditëlindjen, ja sa vite ka mbushur - Bota Sot
Vlora Çitaku feston ditëlindjen, ja sa vite ka mbushur

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Vlora Çitaku feston ditëlindjen, ja sa vite ka mbushur

Më: 10 tetor 2018 Në ora: 10:32
Vlora Çitaku

Vlora Çitaku, ambasadorja e Kosovës në SHBA sot feston ditëlindjen.

Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi në rrjetet sociale.

Vlora ka mbushur përplot 38 vite jetë kurse politikës i ka hyrë në moshë të re, duke qenë shumë e zëshme në të gjitha postet politike që pa pasur.

Ndryshe, ajo karrierën e saj e ka filluar si gazetare dhe përkthyese për të vazhduar me angazhimet e saj në Partinë Demokratike të Kosovës, subjekt të cilit i takon edhe sot.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test