Ciara elektrizon skenën e AMAS, seksi në të bardha - Bota Sot
Ciara elektrizon skenën e AMAS, seksi në të bardha

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Ciara elektrizon skenën e AMAS, seksi në të bardha

Nga: Bota sot Më: 10 tetor 2018 Në ora: 12:59
Ciara

Ciara dëshmoi se ka disa lëvizje tjera shumë serioze, derisa performoi të martën në American Music Awards.

Ajo elektrizoi skenën e veshur në të bardha, duke treguar format seksi trupore, derisa interpretoi këngën Level Up and Dose, përcjell Bota sot.

32 vjeçarja tregoi këmbët e gjata seksi dhe gjoksin shpërthyes./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test