Dua Lipa elektrizon skenën e AMAS - Bota Sot
Dua Lipa elektrizon skenën e AMAS

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Dua Lipa elektrizon skenën e AMAS

Nga: Bota sot Më: 10 tetor 2018 Në ora: 18:25
Dua Lipa

Dua Lipa ka dhuruar një performancë elektrizuese në skenën e American Music Awards të martën mbrëma.

Këngëtarja 23 vjeçare e shndërroi skenën në ngjyra neoni, derisa interpretoi këngët One Kiss dhe Electricity, përcjell Bota sot.

Ajo dukej mjaft seksi në pantallona të bardhë dhe sytjena, duke treguar barkun e sheshtë dhe gjoksin seksi./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test