Bora Zemani e dashuruar? Moderatorja poston foton… - Bota Sot
Bora Zemani e dashuruar? Moderatorja poston foton…

Bota e Yjeve

E martë, 16 tetor 2018

Bora Zemani e dashuruar? Moderatorja poston foton…

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 07:08
Bora Zemani

Ndarja e çiftit të njohur Bora Zemani dhe Vin Velit ishte një ndër më të komentuarat në showbiz-in shqiptar.

Pas ndarjes, moderatorja është përqendruar te karriera e saj dhe te rritja e djalit. Të dielën ajo i mahniti të gjithë me pamjen e saj teksa prezantoi disa nga konkurrentët e “Këngës Magjike” tek “E diela Shqiptare”.

Ndërsa së fundmi moderatorja ka postuar një foto në “Instastory” ku shihet një fletushkë që shoqëron kafen, dhe në të shkruhet “dashuri”, duke treguar se së shpejti dashuria mund t’i trokasë në derë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test