Modelja shqiptare është një ndër më të bukurat në planet, por edhe ish-kampione… - Bota Sot
Modelja shqiptare është një ndër më të bukurat në planet, por edhe ish-kampione…

Bota e Yjeve

E shtunë, 20 tetor 2018

Modelja shqiptare është një ndër më të bukurat në planet, por edhe ish-kampione…

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 07:36
Tika Camaj

Tika Camaj është një ndër engjëjt e “Victoria Secret”, një bukuri tjetër shqiptare që ka marrë prej kohësh vëmendjen e pasarelave, por tashme edhe mediat sportive kanë kthyer sytë nga ajo për shkak të eksperiencave të saj sportive.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Late night rumble @tiffanykeller

A post shared by Tika Camaj (@tikacamaj) on

Modelja tërheq vëmendjen gjithmonë në pasarela për shkak të lëvizjeve të saj të shkathëta, të cilat janë rezultat i pasionit të saj për sportin dhe konkretisht praktikimi i arteve parciale në rininë e saj, madje thuhet të ketë qenë edhe kampione në Taekwondo.

Ajo është shtuar në listën e femrave më të bukura të planetit.

Shikoni fotot dhe na thoni a e meriton të jetë në këtë klasifikim modelja shqiptare?

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test