Bella shfaqet seksi dhe sportive, tregon barkun e sheshtë - Bota Sot
Bella shfaqet seksi dhe sportive, tregon barkun e sheshtë

Bota e Yjeve

Bella shfaqet seksi dhe sportive, tregon barkun e sheshtë

Nga: Bota sot Më: 13 tetor 2018 Në ora: 11:24
Bella Hadid

Ditë më parë ajo festoi ditëlindjen e saj të 22-të.

Dhe të premten Bella Hadid tregoi se me moshën ajo po shndrit çdoherë e më shumë, përcjell Bota sot.

Ajo u pa në New York e veshur në rroba sportive, duke u shfaqur mjaft seksi dhe duke zbuluar barkun e sheshtë./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...