Fotografohet nudo në banjë, e përqeshin fansat - Bota Sot
Fotografohet nudo në banjë, e përqeshin fansat

Bota e Yjeve

Fotografohet nudo në banjë, e përqeshin fansat

Më: 14 tetor 2018 Në ora: 17:29
Kendall Jenner

Kendall Jenner tregoi se si po kalonte pushimin pas një dite të vështirë.

Në një foto të postuar në rrjetet shoqërore, modelja amerikane duket zhveshur në banjë, duke i fërkuar flokët me peshqir dhe duke mbajtur një gotë verë në dorë.

Edhe pse fotoja mori më shumë se 2 milionë pëlqime, komentet erdhën nga të gjitha llojet. "Ua”, "Mbretëreshë", "E bukur", "Kur keni gjithçka që dëshironi", komentuan disa nga fansat. Por kishte nga ata që nuk ishin kritikues.

"Ju duken si një nënë e divorcuar në vitet '30 ose '40", komentoi një admirues. "Kjo duket shqetësuese," shtoi një tjetër fans.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...