Pas thashethemeve për ndarje, Irina Shayk relaks me familjen e saj - Bota Sot
Pas thashethemeve për ndarje, Irina Shayk relaks me familjen e saj

Bota e Yjeve

Pas thashethemeve për ndarje, Irina Shayk relaks me familjen e saj

Më: 15 tetor 2018 Në ora: 11:35
Irina Shayk dhe Bradley Cooper

Ajo është mbretëresha e pasarelave, Irina Shayk dhe ai një yll Hollywood-i Bradley Cooper.

Disa ditë më parë qarkulluan në media thashetheme në lidhje me ndarjen e çiftit.

Këtë të diel  ata janë parë së bashku në rrugët e New Yorku-ut, ajo teksa bisedon me babysiterin e saj dhe Bradly mban për dore të voglën Lea.

Gjithësesi dhe nga fotot duket që çifti nuk po jetojnë momentet e tyre më të lumtura.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...