Sot është një femër seksi, por ja si dukej Ronela Hajati 15 vjeçe - Bota Sot
Sot është një femër seksi, por ja si dukej Ronela Hajati 15 vjeçe

Bota e Yjeve

Sot është një femër seksi, por ja si dukej Ronela Hajati 15 vjeçe

Më: 15 tetor 2018 Në ora: 12:26
Ronela Hajati

Këngëtarja e njohur Ronela Hajati është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku publikon foto e video të ndryshme nga jeta e saj personale dhe përditshmëria.

Fotografitë e saj provokuese marrin mijëra pëlqime dhe qindra komente. Por së fundmi ajo ka publikuar një foto kur ka qenë 15 vjeçe. “Si janë 15-vjeçarët sot… Si kam qenë unë!”, shkruan Ronela në foton e postuar në “Instastory”.

Pa make-up, me vetullat e pahequra dhe me uniformën e shkollës, Ronela duket një fëmijë i ëmbël e cila nuk ka ndryshuar shumë që prej fëmijërisë, gjë të cilën e pranon edhe vetë.

Më pas ajo ka publikuar edhe një foto tjetër të ditëve të sotme ku e përshkruan: “Njësoj, por pa vetulla”.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...