Rita me poza provokuese në revistën ruse, këtë herë e zhveshur në shtrat - Bota Sot
Rita me poza provokuese në revistën ruse, këtë herë e zhveshur në shtrat

Bota e Yjeve

Rita me poza provokuese në revistën ruse, këtë herë e zhveshur në shtrat

Më: 18 tetor 2018 Në ora: 06:56
Rita Ora

Rita është zhveshur edhe për revistën e radhës.

Këngëtarja po promovon albumin e saj që pritet të publikohet shumë shpejtë, ndërsa është paraqitur në shumë numra të tetorit të revistave të ndryshme botërore.

Ajo që është vërejtur, është se Rita e ka përqafuar shumë seksualitetin e saj dhe në secilin fotosesion ka poza ku është zhveshur pa hezituar.

Këtë herë Rita ka pozuar për numrin më të ri të revistës InStyle, në botimin rus.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...